Logo Smeg

Určeno pro nadšence vaření: Smeg recepty

Please only use this tool to share the page you are interested in. To ask a question or request information please use the relevant form on the contacts page.

Určeno pro nadšence vaření

Určeno pro nadšence vaření

Některé příchutě vždy reprezentovaly místa, ze kterých pocházejí. Pro Smeg je to oblast mezi Emilia a provincii Mantua, kde byla láska k vaření vždy nedílnou součástí celé historie. Tato vášeň pro jídlo a znalosti kulinářského umění vedly k vytvoření domácích spotřebičů, na které jsou hrdi skuteční kuchaři.

Jako bychom byly v laboratoři smyslových zkušeností shromažďující vzpomínky a intuice pro upřímné projevy lásky, kterou máme pro naši nejbližší a nejdražší, stejně pro nás, příprava jídla se mění na příležitost vytvořit a experimentovat s chutěmi, jídelními zvyky a životními styly. Proto je důležité pro každého kdo vaří, najít odbytiště pro jeho/její invence pomocí domácích spotřebičů nabízejících nejlepší interpretaci tradičních receptů a více sofistikovanějších pokrmů.

Po zjištění, do jaké míry je uznávána italská kulinářská kultura, Smeg navrhl následující výběr receptů, které potěší i ty nejrafinovanější palety.