Logo Smeg

ZAMILUJTE SE DO DOLCE & GABBANA A MALÝCH SPOTŘEBIČŮ SMEG

31/05/2017

Přímo ze srdce Itálie přichází další úžasná kolekce. Po úspěchu FRIGORIFERO d'Arte‘ Smeg a s Dolce & Gabbana ohromili s druhou kolekci s názvem "Sicily My Love". Tentokrát projekt využil oceněný sortiment malých spotřebičů Smeg jako plátno pro zachycení sicilského umění, každý kus je jedinečnou oslavou bohatého italského dědictví obou značek. Nová jedinečná kolekce bude představena během Salone del Mobile v Miláně.

Spotřebiče v kolekci "Sicílie moje láska" je dekorovaná sicilskými motivy - citrony a citrusovými plody, plody opuncií a zářivými třešněmi. Ty rámuje tradiční trojúhelníková sicilská dekorace známá jako "crocchi". Modely se zároveň mohou pochlubit výběrem jemných květinových vzorů inspirovaných pobřežím jižní Itálie a krajinou Etny, obklopenými okrasnými vlysy a dekorativními listovými motivy.

 

Každý detail složitého designu je propojen se Sicílií, domovem Dolce a Gabbany. Každý model je oslavou provinčních kulinárských lahůdek a tradičních pokrmů. Každý spotřebič kolekce se může pochlubit jedinečným vzorem s puncem "Made in Italy".

Stejně jako se posiluje dlouhodobé partnerství mezi společnostmi Dolce & Gabbana a Smeg, i nová kolekce dále upevňuje propojení módy, designu a technologií. Přichází po neuvěřitelném celosvětovém úspěchu loňské kolekce "Frigorifero d'Arte", který přeměnil chladničku FAB28 v monumentální umělecké dílo pro domácnost. Partnerství založeno na hlubokém respektování rodinné tradice obou značek a na důležitosti zachování místních kořenů.

 

Očekává se, že tyto nádherné nové spotřebiče budou uvedené na předvánoční trh 2017.