Logo Smeg

Varné desky budoucnosti Smeg

Varné desky budoucnosti Smeg

18/02/2021

Intuitivní a elegantní indukční varné desky Smeg jsou dokonalým nástrojem pro snadné a bezpečné vaření. Prezentují se svým vytříbeným estetickým citem, který je vepsaný do jejich DNA. Nejsou jen hezké na venek, ale i z hlediska výkonu mají optimální výtěžnost vaření srovnatelnou s plynovou varnou deskou.

Mají zcela nový design a použity byly rovněž nové materiály. Ve verzi s černým sklem Eclipse jsou minimalistické, bez viditelných ovládacích prvků. Získávají vynikající jas díky novému sklu ve stříbrné a černé verzi. Nové indukční varné desky jsou k dispozici pro řadu Linea a Dolce Stil Novo.

Novinky se však netýkají pouze designu. Nové varné desky Smeg jsou vybaveny inovativními technologiemi, které je dělají skutečné inteligentními a jsou tak ještě praktičtější pro okamžitou přípravu jídla.

Varní plocha se stane pružnou a k aktivaci funkce MultiZone bude stačit jediné gesto, které rozšíří varnou plochu tak, aby se přizpůsobila tvaru a velikosti různých hrnců. A to vše díky funkci Autopot Detection, která automaticky detekuje hrnce, a tedy i správní oblast vaření.

Nová řada indukčních varních desek má specifické funkce pro zlepšení úspor energie, jako je Double Booster, která se postará o méně spotřebované energie a rychlého dosažení požadované teploty. Nový systém Eco-Logic Advance pak omezuje výkon varné desky od minima 2,4 kw.