Logo Smeg

VAŘENÍ SE STÁVÁ INTUITIVNÍM S NOVÝMI INDUKČNÍMI DESKAMI SMEG

Nejlepší technologie a špičkový design

Smeg nové indukční varné desky s intuitivním posuvnými ovládacími prvky jsou ideální volbou pro ty, kteří mají rádi moderní kuchyně, kde je varná doska dokonalým pokračováním pracovního stolu.

Jejich elegantní linie se dokonale integrují do každého kuchyňského pracovního stolu a jejich široká škála funkcí umožňuje těm, kteří jsou méně zkušení v kuchyni, získat profesionální výsledky. Intuitivní, elegantní posuvní prvky slouží k ovládání indukční varné desky pouhým dotykem.

Maximální flexibilita je zaručena 14 různými úrovněmi kuchařství, které umožňují vařit s větší přesností a nabízejí přesnou kontrolu teploty: ať už je k přípravě rýže, zeleniny, masa nebo ryb, všechny ingredience budou připraveny k dokonalosti. Všechny zóny obsahují výkon výkonného posilovače, který umožňuje každému zóně pracovat s plnou výkonností pro potraviny, které vyžadují intenzivní kuchařství, jako je fritování, nebo jednoduše přivádí vodu do boje za nejkratší dobu.

Smyčkové indukční varné desky Smeg s intuitivními posuvnými ovládacími prvky jsou vybaveny systémem Flexi4Zone, který rozděluje varnou desku na čtyři oblasti, které mohou být upraveny podle potřeby: umožňují používat více nádob různých velikostí (minimálně o průměru 10 cm) současně, zatímco Flexi- umožňuje přesouvat páru mezi třemi předem nastavenými teplotními zónami, rychle ohřát, vařit nebo udržovat potraviny v teple. Dalším prvkem, který je k dispozici u některých varných panelů, je Perfect-Heat, který udržuje konstantní teplotu při chovu bez nutnosti manuálního nastavení výkonu.Tři nepostradatelné funkce k dosažení výsledků profesionálního šéfkuchaře ve vaší vlastní kuchyni - ideální pro rodinné stravování nebo slavnostní večeři, což vám umožní připravit různé recepty najednou a uspokojit každého,

 

 

Smeg je také zaměřen na dosažení maximální účinnosti z pohledu spotřeby energie, což zaručuje optimální výkonnost varné desky a současně šetří čas a výkon díky možnosti Eco-logic, která omezuje čerpání energie na 10 přednastavených hodnot od 1,5 kW do 7,2 kW a Eco-vypnuto, čímž se zóna vypne dříve, než se ozve časový spínač, přičemž se použije zbytkové teplo. A co víc je časovač nezávislý na každé zóně a je schopen pracovat jako progresivní počítadlo, tak jako odpočítávací časovač pro splnění různých požadavků na vaření.

Funkce Eco-Heat také umožňuje vybrat jeden ze tří indikátorů zbytkového tepla, aby bylo možné pokračovat ve stravování potravin nebo udržet teplotu. Přístroj varuje, když je zóna po vypnutí stále horká, zabraňuje popálení a zaručuje bezpečnost.

Široká škála funkcí indukčních varných desek s intuitivními posuvnými ovládacími prvky je zakončena systémem Auto-Vent, který umožňuje automatické regulaci odsávání odsávacího otvoru (6 přednastavených programů) v závislosti na teplotě a hladině na horkovacím potrubí bez nutnosti manuálního úpravy.

Technologie nových indukčních varných panelů Smeg s posuvnými ovládacími prvky usnadňuje vaření, je příjemnější a intuitivnější.

Zjistěte více o indukčních varných deskách: 

SIH7933B, SI1F7955B, SI1F7845B, SI7844B, SI1M7733B, SI1F7645B, SI2M7643B, SI1F7635B, SI1M7633B, SI7633B, SI2M7643D, SI7643B, SI2M7953D, SI1M7743B, SI2M7643FX, SI1M7643B 

Zjistěte více o vytahování:  

KICV90BL, KICT90BL, KICTIS90BL, KICGR52X