Logo Smeg

SMEG500 NA CESTÁCH

27/06/2013

Hvězda léta SMEG500 pokračuje ve své cestě kolem světa - z Paříže do Versilie se zastávkou ve Formenteře!

Po oficiálním startu v Colette byl model SMEG500 spatřen nejprve v Chezz Gerdi na španělském ostrově Formentera, potom v Itálii v restauraci Enoteca Marcucci ve městě Pietrasanta, kde se během události „Řeknu vám o své další knize“ na oslavu italského designu objevil hned ve 3 barvách – zelené, bílé a červené.

smeg500 on road - smeg
smeg500 on road - smegO pouhých pár dní později byl model SMEG500 od 10. do 21. června znovu k vidění v pařížském „Cinema Paradiso“. Toto zastřešené drive-in kino v americkém stylu bylo vybudováno uvnitř Grand Palais, jedné z nejoslavovanějších budov ve francouzském hlavním městě. Během této události byla divákům promítána celá řada kultovních amerických filmů. Diváci byli pohodlně usazeni ve Fiatech 500, takže si mohli připomenout pravý styl života Ameriky 50. let 20. století. Mezi promítanými filmy byly snímky Psycho, Taxikář, Pulp Fiction, The Big Lebowski, Hříšný tanec a Pomáda! Do místnosti se najednou vešlo až 1 000 diváků a v jejím středu se nacházela americká restaurace, ve které známá kanadská kuchařka Gita Seaton připravovala velké cheeseburgery, smažená kuřata, vejce se slaninou a čokoládový pudink.

Lednici SMEG500 v bílé, červené, zelené a modré barvě lze od června 2013 objednat přímo od společnosti Smeg odesláním e-mailu na adresu smeg500@smeg.it