Logo Smeg

SMEG UVÁDÍ CHLADNIČKY PORTOFINO

26/04/2020

Řada domácích spotřebičů Smeg Portofino neustále roste: nové 70 cm široké ledničky s mrazničkou v červené, černé, antracitové, nerezové a bílé barvě nyní podtrhují autentickou estetiku italské kuchyně - ideální prostředí pro ambiciózní amatérské kuchaře. Malebné přístavní město Portofino bylo opět inspirací pro tento neobvyklý design. Zde se v tyrkysově modrém Středozemním moři odrážejí pestrobarevné domy. Designéři rodinné firmy Smeg dovedně zachytili tuto originální italskou atmosféru v souhře výrazných barev a chladné nerezové oceli. Jasné linie zároveň vytvářejí profesionální atmosféru.

Italský design a technologie 

Tato kolekce volně stojících spotřebičů- barevná, lakovaná a v kombinované s detaily kartáčované nerezové oceli, může být umístěna v kuchyni jako kus nábytku. Kromě toho se Italové prezentují nejnovější technologií: technologie Multi Cooling No Frost a elektronicky řízený systém Multiiflow s nuceným prouděním vzduchu distribuuje chladný vzduch do interiéru velmi cíleným způsobem. 24 litrový chladicí box Life Plus 0 ° C uchovává zvláště citlivé potraviny čerstvé po dlouhou dobu, ovoce a zeleninu v prostorném prostoru s nastavitelnou vlhkostí. Zapuštěné vnitřní LED světelné pásy na obou stranách zajišťují optimální osvětlení. Užitný chladící prostor 309 litrů je doplněn prostorným mrazicím oddílem s vlastním chladicím systémem. Kromě dvou zásuvek s mrazákem má také rychlou mrazničku a ruční mrazničku. Díky nejnovější technologii No Frost zůstává 128 litrová mraznička po celý rok bez námrazy - nepříjemné odmrazování rukou proto není nutné.

Vaření a chlazení bez omezení

S designovou řadou Portofino se společnosti Smeg opět podařilo vytvořit výrazný design. Kromě kombinované chladničky s mrazničkou zahrnuje tato neobvyklá řada zařízení také sporáky a odpovídající odsávací digestoře. Zvláštním vrcholem italských designérů je extra široký 120 cm sporák. Model XXL se dvěma troubami, plynovou a indukční varnou deskou a grilovací deskou teppanyaki z litiny, nabízí nekonečné možností. Sen každého, kdo rád  hodně vaří a hostí přátele.