Logo Smeg

SMEG SPORÁKY V BARVÁCH PORTOFINO

07/05/2017

Smeg představuje svou novou řadu sporáků Portofino, inspirovaných barvami slavného města Ligurska, které přinášejí živé a romantické barvy do srdce vašeho domova. Portofino je zázrak mezi olivovými háji, klenot v nejpozoruhodnější zátoce zálivu Tigullio. Nejslavnější vesnice v Ligurii je cílem pro náročnou klientelu, cílem pro ty, kteří hledají krásu v autentičnosti. Přitažlivost tohoto místa spočívá v barvách a vůní vesnic obklopených nedotčenou přírodou, v jejích harmonií s okolními stromy a odrazy moře.

Nová řada sporáků Smeg je inspirována právě těmito velkolepými barvami moře, pevniny a oblohy.

Zelená, italská červená, žlutá, oranžová, antracitově šedá, černá a bílá - barvy zvolené ateliérem Emilian - se stávají součástí domu, místem, kde jsou sdíleny vzácne momenty a emoce.

Ti, kteří si vybírají sporák Portofino, to dělají nejen kvůli charismatickému designu se zaoblenými rohy a hladkými stěnami, ale také kvůli jeho inovativní izotermické Maxi - vnitřku s objemem 126 litrů. Exkluzivní prostor trouby nabízí maximální možnou izolaci a tím i nejnižší energetickou náročnost na trhu - třídu A + se snížením spotřeby ve srovnání s tradiční troubou až o 50% průběhu doby předehřátím.

Trouba je vybavena třemi modernizovanými ventilátory, které zvyšují a zlepšují výkon pečení. Díky tomu je teplota v celém prostoru trouby rovnoměrná, to umožňuje rovnoměrné pečení ve všech třech úrovních jako u profesionálních zařízení.

Velký intuitivní LCD displej umožňuje uživatelům  přesně sledovat všechny nastavené parametry. Můžeme volit mezi 20ti automatickými programy pečení, které nás posouvají do světa profesionálů. Dveře trouby mají funkci Soft Close, která je jemně, tiše a automaticky zavírá.

Velký skleněný průhled a silné světlo trouby poskytují maximální viditelnost pečeného jídla ve všech  používaných úrovních. Osvětlení trouby bylo ve srovnání se současným standardem výrazně zvýšeno instalací dvou lamp v multifunkční troubě a čtyřmi v pyrolytické verzi. Boční polohování světel umožňuje přesné sledování všech pečených pokrmů, a to až v pěti úrovních.

Sporáky Portofino jsou k dispozici v multifunkční verzi s pyrolytickým čištěním s plynovou nebo s indukční varnou desku.

Plynové varné desky jsou vybaveny masivními litinovými mřížkami maximálně využívajících prostor sporáku a zaručujících konstantní výkonnost v průběhu času. Ergonomický design dává kuchyni jak profesionální vzhled, tak profesionální přístup k vaření a pečení. Horní varné desky pokrývá obrys sporáku, což umožňuje dokonalé zarovnání s vrchní částí sporáku.

I váš sporák může být tak jasný a barevný jako celá vaše kuchyně.