Logo Smeg

SMEG SMALL APPLIANCES

30/06/2014

 

Detaily dodávají pečeť atmosféry, jsou barevnou symfonii, jsou tím, co dělá gurmánské jídlo mimořádným. Jednotlivé prvky, v dokonalém souladu, už na první pohled, dodávají nezaměnitelný půvab.

Velký potenciál nové Retro styl kolekce Smeg 50 malých spotřebičů je právě v detailech, které přidávají hodnotu celku. Matteo Bazzicalupo, Raffaella Mangiarotti z deepdesign a Smeg se hroužíte do nepříliš vzdálené minulosti - plné designových mýtů, osob a objektů - a znovu přinesly mnohé prvky: vlnité linie a teplé barevné tóny, které spojily s nejnovějšími technologiemi. Podobně jako u uctívaného modelu chladničky FAB28 - jejich vzájemná spolupráce vytvořila tak mnohem více než jednoduché elektrické spotřebiče.

Symbolické objekty, ikony, které transformují prostor, nové 50 Retro styl malé spotřebiče jsou vzpomínkou na minulost. Jsou schopny dotvarovat každodenní prostory, vdechnout nový život do starých kolejí a návyků, cestou umění a vzpomínek.

Oblé a kompaktní výrobky, hvězdy kuchyně, vytvořené pro lidi, kteří se rádi obklopují věcmi krásné estetiky, aniž by byla ohrožena vysoká kvalita a výkon. Rada toustovačů, varných konvic a mixérů zajišťuje vynikající výkon ve všech fázích přípravy potravin.

Nová kolekce měla svou světovou premiéru na veletrhu Fuori Salone v Miláně, a je výsledkem intenzivního výzkumu a SMEG "Made in Italy" designu.

Více na www.smeg50style.com