Logo Smeg

SMEG PŘEDSTAVUJE NOVÝ KÁVOVAR ESPRESO - 50´S STYLE

05/02/2017

Konečně můžete vychutnat  Italian coffee bar v pohodlí vašeho domova -  vůni skutečného espresa, chuť krémového cappuccina nebo lahodné latte, vše připravené v komfortu vlastní kuchyně.

S novým kávovarem Smeg, který obohacuje sortiment malých spotřebičů ve stylu 50. let, vstupuje tradiční italská káva do domovů a dobývá i náročné požadavky (očekávání) opravdových milovníků espressa.

Smeg, přední italský výrobce domácích spotřebičů, útočí na vybrané chutě milovníků kávy – s tímto novým přístrojem si uděláte přestávku a vychutnáte si chuť skutečné italské mleté kávy. Kávovar Smeg používá jak mletou kávu, tak i zrnkovou kávu, to  umožňuje milovníkům italské kávy užít si stejnou chuť a vůni v pohodlí domova jako v espresso baru, i se svým oblíbeným zákuskem.

Co dělá kávovar Smeg výjimečným, je nový  topný systém Thermoblock, který poskytuje přesnou kontrolu teploty vody pro přípravu kávy, páry či horké vody. Pracovním tlakem 15 bar zaručuje nový Smeg ECF01 podmínky pro perfektní espresso.

Systém Cappuccino používá páru, vodu, mléko k  vytvoření husté, krémové pěny, takže si můžete i doma vychutnat dokonalé cappuccino. Výsuvná odkapávací miska  zvyšuje všestrannost ECF01 a umožňuje používat i velké šálky.

Společnost Smeg navrhla svůj nový kávovar jako symbol ikonického stylu, aniž by se vzdávala požadavku nejvyšší kvality.

Skutečně stylovým domácím spotřebičem  z něj dělá kombinace lesklého těla v barvách stylů Smeg 50´s  (podle výběru krémové, červené, černé a pastelově modré), pochromovaná základna a držák šálku  a filtru z nerezavějící oceli.

Rychlé a snadné ovládání tlačítek ovládacího panelu udělá z kávovaru Smeg vašeho nejlepšího přítele v době, kdy potřebujete odpočinek.

Společnost Smeg kombinuje design a technologii již více než 65 let. Jejich domácí spotřebiče vnáší svůj charakteristický italský styl do domácností po celém světě.