Logo Smeg

SMEG LINEA: Evoluce elegance

Renovovaná modelová řada "LINEA", a to jak z hlediska designu, tak i rozšíření sortimentu nabízených produktů.

Estetická řada Linea, která již získala uznání za svůj vyvážený, minimalistický styl, který ztělesňuje nejnovější trendy, je ještě okouzlující a rafinovanější a rozšiřuje nabídku výrobků o nové modely vybavené řadou inovativních funkcí. Nové domácí spotřebiče LINEA se harmonicky snoubí se stylem každého prostředí, odráží tvary a světlo a optimalizují prostor.

Proces restylingu začal redefinici klasické stříbrné, černé a bílé barvy, které jsou nyní ještě jasnější a intenzivnější, následován řadou estetických strukturálních inovací, které začlenily Linea výrobky mezi top řadu Smeg.

Pokud jde o trouby, elegantní průhlednost skla dokonale doplňuje lineární styl a pevnost oceli, načrtnutá chromovanými lištami a praktický uchopitelnou, ozdobnou leštěnou ocelovou rukojeti. Rohy jsou mírně zaoblené, čímž jsou harmonické a ergonomické.

Řada varných desek byla rovněž aktualizována a koordinována s kovovými knoflíky a skleněnými tóny trub.

Rozsah modelové řady byl celkově rozšířen. Široký výběr již dostupných produktů – včetně elektrických, kompaktních, mikrovlnných trub, varných desek, kávovarů, dřezů a digestoří – byl dále rozšířen o nové modely navrženy tak, aby přinášely kuchyni větší profesionální kvalitu.

Blast chiller Smeg, který představuje nejnovější cíl túžby po vášnivých kuchařích, se používá k urychlení doby ochlazování horkých jídel a k mrazení potravin, přičemž si zachovávají své organoleptické vlastnosti.

Nová vakuová zásuvka je mimořádně užitečný doplněk a je ideální pro delší skladování potravin.

Tyto nové produkty jsou doplněny funkčním vestavěným vinným chladičem, který lze kombinovat se zásuvkou "Sommelier", která obsahuje veškeré potřebné příslušenství pro milovníky vína a znalce.

U všech produktů nové kolekci "LINEA" jsou použity ušlechtilé materiály, jako je sklo a kov. Jejich kombinace vytváří luxusní, jasný, reflexní efekt v jakémkoli prostoru.

Estetická harmonie, která existuje mezi jednotlivými prvky, umožňuje uživatelům zvolit přiměřené řešení, které nejlépe odpovídají jejich potřebám, pro krásnou a nadčasovou kuchyni, která je symbolem technologie Made in Italy a společnosti Smeg .