Logo Smeg

SMEG kávovar na překapávanou kávu

Po ikonickém Espresso kávovaru představuje Smeg novinku, která uspokojí všechny milovníky aroma: kávovar s filtrem.

31/07/2019

Stylový kávovar Smeg-  v dokonalé harmonii s designem, který je tak charakteristický pro řadu Retro stylu 50 ´s. Navíc zaručuje maximální výkon pro zcela jedinečný a osobní smyslový zážitek.

 

Filtrovaná káva (nebo „Americano“) je potěšením, které si můžete pomalu vychutnávat, a často je spojena s myšlenkou dlouhé, relaxační přestávky: ideální společník pracovního dne s šálkem na stole, který si můžete vychutnat u snídaně nebo po obědě a taky vzít s sebou ven - příjemný společník v boji proti dennímu shonu.

 

Kávovar na překapávanou kávu Smeg vám umožní dopřát si trochu každodenního luxusu, umožní připravit lahodně aromatickou, bohatě ochucenou kávu s možností výběru preferované intenzity vůně, a uspokojit tak i nejjemnější chutě.

 

Kávovar kombinuje vysokou úroveň výkonu s jedinečným designem, což svědčí o specializovaném výzkumu společností Smeg, s cílem vytvořit stylové ikony, v nichž se harmonie tvarů a forem spojí se špičkovými funkcemi a moderní technologií.

 

Elegantní kávovar z malované nerezové oceli je dostupný v černé, červené, bílé, krémové a pastelově modré a pastelově zelené barvě. Kromě toho je kávovar s filtrem Smeg vybaven také tlačítkem pro nastavení aroma (od intenzivního po delikátní) a LED digitálním displejem a hodinami / časovačem s funkcí Auto Start pro nastavení času automatického zapnutí stroje: s vynikajícími výsledky pro všechny požadavky.

 

Díky 4 cups funkcí se můžete rozhodnout, zda se budete pít kávu sám nebo ve společnosti, a to není vše: kávovar s filtrem je také vybaven skleněnou konvicí, která pojme až 10 šálků, s Keep Warm funkce, která zajišťuje optimální teplotu kávy po dobu 20 minut, takže si můžete vychutnat šálek i později.

 

Tyto detaily opravdu dělají rozdíly v řadě spotřebičů, splňují funkční a estetické potřeby moderního zákazníka.