Logo Smeg

SMEG A DISNEY V LIMITOVANÉ EDICI

70. výročí Smeg- průkopnická italská značka spotřebičů, se při této události spojila s globální značkou Disney a vytvořila limitovanou edici pamětní lednice.

04/10/2018

 

Tento rok je pro Smeg významným rokem – rokem 70. výročí firmy. Smeg- průkopnická italská značka spotřebičů, se při této události spojila s globální značkou Disney a vytvořila limitovanou edici pamětní lednice.

V návaznosti na předchozí spolupráci se společnostmi Dolce & Gabbana, Mini a Veuve Cliquot a mnoha dalšími společnostmi, Smeg uzavřel nejnovější spolupráci se společností Disney. K oslavě tohoto nevšedního partnerství byla vytvořena limitovaná kolekce nevšedních 90 chladniček.

Smeg ikonická chladnička FAB28 ožila originálním nákresem, nejznámější ikonickou postavičkou Disneyho- Mickey Mousem, který také letos oslavuje své 90. výročí. 

Obě značky jsou synonymem sjednocení rodiny: Smeg je zaměřen na jídlo, rodinu a zábavu, cílem společnosti Disney je sblížit lidi všech věkových kategorií, spojení ve smyslu zábavy a smíchu, optimismu a naději.

V nabídce "True Original" na zakázku Mickeyho, každá z této limitované edice 90 chladniček FAB28RDMM3  obsahuje skvělý obraz Mickeyho hravě se dotýkajícího rukojeti chladničky. Jenom 90 chladniček bude vyráběno, jedna za každý rok od Mickeyho debutu v roce 1928, což činí tuto hravou chladničku skutečnou sběratelskou lahůdkou. Každá chladnička je vyzdobena stříbrnou deskou s jedinečným číslem této omezené edice.

Esteticky řečeno, FAB28 je nejrozšířenějším modelem společnosti Smeg. Okamžitě identifikovatelná jemnými křivkami a designem inspirovaným 50- lety, vydláždila cestu revoluci chladniček v pozdních devadesátých letech. Interiér má nastavitelné skleněné police, chromové regály, kovové stojany na víno, LED světelné pásky, oddíl na led a zásuvku Life Plus, která delší dobu udržuje ovoce a zeleninu čerstvé. Každá FAB28 poskytuje celkovou hrubou kapacitu 281L a energetický rating A +++. Navíc Smeg nedávno modernizoval všechny své FAB chladničky.

Zrozená ze vzrušující spolupráce mezi dvěma tvůrčími a ikonickými značkami, FAB28RDMM3 je k dispozici v celé Evropě až do vyčerpání zásob.