Logo Smeg

SMEG TEAMS UP WITH DISNEY FOR LIMITED EDITION

70. výročí Smeg- průkopnická italská značka spotřebičů, se při této události spojila s globální značkou Disney a vytvořila limitovanou edici pamětní lednice.

28/09/2018

V návaznosti na předchozí spolupráci se společnostmi Dolce & Gabbana, Mini a Veuve Cliquot a mnoha dalšími společnostmi, Smeg uzavřeli nejnovější spolupráci se společností Disney. K oslavě tohoto nevšedního partnerství byla vytvořena limitovaná kolekce nevšedních, jenom 90 chladniček.

Smeg ikonická chladnička FAB28 ožila s originálním nákresem, s nejznámější ikonickou postavičkou Disneyho, Mickey Mouse, který také letos oslavuje své 90. výročí. 

Obě značky jsou synonymem sjednocené rodiny: pro Smeg je to zaměření na jídlo, rodinu a zábavu, pro společnost Disney je cílem sblížit lidi všech věkových kategorií, spojení ve smyslu zábavy, smíchu, optimismu a naději.

V nabídce "True Original" na zakázku Mickeyho, každá z této limitované edice 90 chladniček FAB28RDMM3  se skvělým obrazkem Mickeyho- hravě se dotýkajícího rukojeti chladničky. 90 chladniček bude vyráběno, jedna za každý rok od Mickeyho debutu v roce 1928, což činí tuto hravou chladničku skutečnou sběratelskou lahůdkou. Každá chladnička je vyzdobena stříbrnou deskou s omezenou edicí, což znamená jedinečné číslo.

Esteticky řečeno, FAB28 je nejrozšířenější design společnosti Smeg. Okamžitě identifikovatelná jemnými křivkami a designem inspirovaným 50- lety, vydláždila cestu revoluci chladničky v pozdních devadesátých letech. Od té doby se stala globálním jevem. Interiér má nastavitelné skleněné police, chromové regály, kovové stojany na víno, LED světelné pásky, oddíl na led a zásuvku Life Plus, která delší dobu udržuje ovoce a zeleninu čerstvé. Každá FAB28 poskytuje celkovou hrubou kapacitu 281L a energetický rating A +++. Navíc Smeg nedávno modernizoval všechny své FAB chladničky.

Zrozená ze vzrušující spolupráce mezi dvěma tvůrčími a ikonickými značkami, FAB28RDMM3 - k dispozici v celé Evropě až do vyčerpání zásob.