Logo Smeg

PERFECT COLD DESSERTS

Perfektní osvěžující dezerty

27/06/2019

SMIC01 je ideální k přípravě výborných zmrzlin, sorbetů, granitů a mraženého jogurtu v několika krocích a dokonale se hodí do mísy Vašeho robotu SMF02 nebo SMF03 (pouze do nerezové misky) a umožňuje vyrobit všechny dezerty, které máte rádi., zejména v létě. Za pouhých 20-30 minut si můžete pochutnat s rodinou a s přáteli na vynikající zmrzlině o objemu až 1,1 litrů.

Například pro zmrzlinu s dokonalým stupněm krémovitosti jednoduše vložte zmrzlinu do mrazničky na 18 hodin. Složky smíchejte podle pokynů v knize receptů a poté nechte mixér pracovat.

Toto speciální příslušenství vám umožní připravit chutné studené dezerty s použitím jednoduchých přírodních surovin v pohodlí vlastní kuchyně.

Kromě toho lze misku s víkem (SMIC02) zakoupit samostatně, takže můžete svým hostům podávat další zmrzlinovou příchuť nebo dezert.

Příslušenství pro výrobce zmrzliny se dodává se všemi nástroji, které potřebujete pro přípravu chutných dezertů: míchačka, magnetický adaptér, adaptérový kroužek, zmrzlinová špachtle a průhledný kryt.