Logo Smeg

NOVÝ SMEG RUČNÍ MIXÉR: FUN IN THE KITCHEN

19/09/2017

Chutná polévka z dýňového pyré, křupavá ryba s bramborovou kaší, sladké džemy na ozdobu vanilkové zmrzliny: vaši hosté budou nadšeni z bohaté a lahodné večeře.

Díky všestrannosti a snadnému použití ručního mixéru HBF02 z designové řady Retro styl 50´ můžete připravit recepty všeho druhu s kreativitou a stylem vlastním produktům Smeg. Mixér je navržen tak, aby byl odolný, funkční a dokonale šikovný, s ergonomickou a protiskluzovou rukojetí. HBF02 je nepostradatelným domácím asistentem pro rychlé a chytré vaření. Díky prakticky nastavitelné rychlosti v horní části rukojeti je snadně ovládatelný a s maximalním výkonem 700W díky funkcí Turbo. Tento nový člen rodiny Smeg může také smíchat a nakrájet ovoce a zeleninu. Zaručuje také nejlepší výsledky s ohledem na měkkost a krémovitost pokrmů. Hřídel a ostří z nerezové oceli, kombinované s exkluzivním systémem FLOWBLENDTM, zajišťují vynikající výsledky řezání a snadnou přípravu. Špičková technologie Smeg v kombinaci s unikátním designem a retro vzhledem dělá tento malý přístroj skutečně dekorativním prvkem, který vytvoří  hravou atmosféru v kuchyni.

Je k dostání ve čtyřech barevných provedeních: červená, krémová, modrá a černá.

Vaření pro vlastní potěšení, pro rodinu nebo pro přátele je vždy zábava a povzbuzující zážitek. Nový ruční mixér HBF02 nabízí kompletní sadu příslušenství, která rozšiřuje rozsah jeho použití. 1.4 l skleněná nádoba Tritan, odolná proti nárazům a bez BPA, s pohodlným víkem pro uložení hotových jídel; nůž z nerezové oceli v různých výškách s protiskluzovou základnou; drtič bylin s odnímatelným redukčním a plastovým ostřím; a nakonec šlehač z nerezové oceli pro šlehání vaječných bílků a šlehačky. Příslušenství velmi praktické, nemluvě o jednoduchém použití a údržbě.

Výběrem ručního mixéru HBF02 dodáte styl a eleganci vaši kuchyni díky perfektní kombinaci technického výkonu a estetického designu, která odlišuje filozofii společnosti Smeg: vytvářet produkty nabízející to nejlepší z italského designu a technologie, které přinášejí přidanou hodnotu uživatelským zkušenostem zákazníků po celém světě.