Logo Smeg

NOVÝ SMEG 50'S RETRO STYLE TOASTER

Rodina malých spotřebičů řady Smeg 50 Retro Style přivítala nový produkt 4- místní toaster, který je předurčen k tomu, aby se stal ikonou stylu v jakémkoli domácím prostředí.

04/10/2018

Po verzích 2x2 a 2x4 nabízí nový toaster dva páry prostorných, nezávisle nastavitelných slotů kombinující  design, spolehlivost a maximální výkon. Vítězná souhra estetiky a funkčnosti, která potvrzuje odbornost Smeg v designu při tvorbě produktů, přináší i ty malé každodenní radosti - máslový croissant na snídani, chutné toasty na svačinu nebo jídlo na oběd nebo na večeři. 

Nový toaster Smeg umožňuje vložit současne až 4 plátky toastů, je ideální pro větší rodiny nebo pro ty, kteří rádi začínají den s bohatou snídaní s množstvím energie. Je ideální pro jakoukoli denní dobu, ať už chcete ultra-křupavé nebo jemnější plátky, vyhovuje širokému spektru chutí díky šesti úrovním barev a třem přednastaveným programům pro ohřev, rozmrazování a bagel.

Elegantní, zaoblené linie a škála barevných variant nových, vítězných toastrů skvěle zapadá do Retro rodiny malých spotřebičů - bílý, černý, červený, chromový pro milovníky výrazných barev nebo pastelové zelený, modrý a růžový. Tento toaster je ideálním doplňkem jakéhokoliv prostředí, je charakteristický, jedinečný, typický pro Smeg spotřebiče.

Různé funkce umisťují tento nový přírůstek do horní řady spotřebičů: s výkonem 2000 W, s dvěma nezávislými ovládacími panely a čtyřmi prostornými otvory (36 mm každý) s automatickým vysunutím toastu po ohřevu. Navíc díky 2 vyjímatelným nerezovým zásobníkům na drobky je možné po použití snadno spotřebič vyčistit. 

Nová ikona stylu a funkčnosti, navržená tak, aby vyhovovala praktickým potřebám každodenního života.

Smeg už více než 70 let kombinuje estetické a technologické výzkumy a vytváří zařízení, která dodávají kuchyni styl a funkčnost: výběrem nového toasteru vybíráte produkt, který skutečně představuje filozofie  Smeg  a dokonalost  Made in Italy.