Logo Smeg

NOVINKA SMEG UNION JACK TOASTER: VERSATILE ICON & BRITISH LOOK

Ikonický, zábavný a trendy, jeden z kultovních výrobků Smeg Retro Style 50 ´s

14/01/2019

Ikonický, zábavný a trendový, jeden z kultových produktů Smeg Retro Style 50: nyní toastovač Union Jack je připravený překvapit verzi, která apeluje na mezinárodní ducha a přináší dokonalý britský vzhled.

Nový přírůstek potvrzuje svou hodnotu a jako předmět, který je dokonalý v jakémkoli prostředí, ekcentricitu, který je typický pro všechny domácí spotřebiče Smeg.

Když se jedinečnost a všestrannost dají dohromady, vytvářejí příběhy z různých prostorů a mravů, ve kterých Union Jack perfektně interpretuje styl a dispozice těch, kteří v něm pracují nebo žijí.

Zahrnuje samozřejmě i prostor určený pro hudbu, ve kterém tvorba a svoboda vytvářejí ideální kontext pro produkt a vyzdvihují jeho "pop" duši.

Historické nahrávací studio Esagono je výjimečné prostředí. Navzdory tomu, že se nachází v srdci přírody, v blízkosti Smeg, má silný kosmopolitní duch, díky spolupráci s Italskými a mezinárodními umělci už po desetiletí. Zde se mezi hudebními nástroji, konzolami a mikrofony nachází Smeg Union toaster v ideálním rozměru, v kontextu, který dokonale interpretuje ducha produktu a jeho schopnost plnit styl a funkční potřeby intenzivně pulzujícího prostoru.

 

VERSATILE, COLORFUL, ICONIC

Vintage, atmosféra, směs minulosti a současnosti, kde se stylová elegance setkává s hravým duchem herny s pingpongovým stolem, ploutvemi, videohrou a kulečníkem.

Apollo je rozmanitá a sugestivní lokalita, ikonické místo v Miláně, částečně klub, částečně restaurace, částečně diskotéka, ale hlavně domov.

Zde se "teplo domova" každého pokoje mísí s dalším definujícím prvkem univerzálnosti produktu: kreativní design v jeho mezinárodní verzi britského vzhledu.

Produkt příjemně překvapí, když se objeví vedle porcelánového čajového setu a vykouzlí úsměv, když se objeví na stolku s ping-pongem, s nímž sdílí hravý a nekonvenční duch.

ECLECTICKÝ DESIGN, TRADIČNÍ SPIRIT

 

Nový toaster Smeg Union Jack, jehož úkolem je také interpretovat styl architektonické praxe.

Studio Tenca & Associati je vynikající lokalitou, kterou založil architekt Emilio Tenca, s nímž Smeg sdílí určité prvky DNA, neustály dialog mezi minulostí, současností a budoucností: nábytek starého stylu a staré nástroje jsou doplněny současnými prvky, což vytváří dokonalý kontrast s elegantními a kulatými linemi toasteru Union Jack.

Topinkovač se svým designem přizpůsobuje čistému a funkčnímu stylu praxe.