Logo Smeg

NEW VIVOSCREEN MAX - PREMIUM DISPLAY OVENS

NOVÁ GENERACE INTUITIVNÍCH TRUB- navždy změňte způsob vaření

21/04/2020

Trouba je srdcem každé kuchyně, a proto je při jeji výběru zásadní, aby vyhovovala všem vašim potřebám vaření. Perfektní trouba by se měla rychle zahřát, rovnoměrně vařit, snadno používat a vylepšit vaši kuchyni být její estetickým doplňkem. Smeg trouby vždy měly tyto důležité funkce, ale nyní byly do řady zařazeny nové zajímavé doplňky, které nabízejí ještě více technologií, intuitivnosti a přesnosti než kdykoli předtím.

Jedním z nejvýraznějších inovací je velký barevný prémiový displej VIVOscreen MAX. Tato mimořádně široká obrazovka, velikosti 6 ”x3” (15x5,2 cm), umožňuje zobrazit více informací a funkcí, které jsou snadno čitelné, snadno použitelné a velmi intuitivní. Pohyb po novém displeji je snadný díky plnému dotykovému vertikálnímu a horizontálnímu rolování a jednoduchým přidržením jakékoli položky na displeji po dobu 3 sekund se objeví vyskakovací okno, které vysvětluje jeho funkci.

Obrázky s vysokým rozlišením krásně ilustrují rozsáhlou škálu automatických programů pro inteligentní vaření. Možnost Inteligentní vaření má na výběr až 100 automatických receptů a každé jídlo navrhne funkci vaření, teplotu, dobu trvání a dokonce i úroveň vaření pro zvolené jídlo. Všechny z nich lze poté zcela přizpůsobit. Pokud si chcete vytvořit vlastní recepty, pak část Moje recepty umožňuje uložit do paměti trouby až 64 vašich oblíbených jídel. Funkce vaření, teplota, čas a vlastní název jídla budou uloženy, díky čemuž bude trouba rychlá a jednoduchá pro každého. Pokud si také přejete vrátit se zpět, pak si volba historie zapamatuje poslední jídla, která jste uvařili, takže si můžete prohlédnout a vybrat poslední použité naprogramované nebo osobní recepty, což vám ušetří čas a úsilí.

K dispozici jsou také 3 časovače, které lze nastavit nezávisle na vaření.

Parní trouby s displejem VIVOscreen MAX mají další výhodu speciální funkce sous vide. Tato funkce zajišťuje jemné vaření jídla v páře VCOOK bag, takže jídlo je šťavnaté a jemné, které se v ústech rozplývá.

Pro zajištění dokonalých výsledků vaření je teplotní sonda, která monitoruje teplotu jádra jídla pomocí senzoru umístěného na špičce. Vložením teplotní sondy do nejhrubší části masa (bez kostí nebo tuku) lze pečeň, vepřovou panenku a různé kusy a velikosti masa vařit až k dokonalosti. To nejen umožňuje úplnou kontrolu nad vařením- výsledky přesně podle vašich představ, ale i více chuti a skutečně šťavnatých jídel.

Tyto trouby také těží z možnosti WIFI, takže pomocí inteligentní aplikace SmegConnect můžete ovládat a sledovat troubu pomocí telefonu nebo tabletu. To je ideální pro předehřívání trouby na cestě domů z práce nebo pro nastavení trouby na dálku- během pečení změnit teplotu trouby nebo upravit časovač vaření atd, existuje tolik možností!

Procházejte online kuchařku ve svém volném čase, kde najdete návrhy na základě složek, které máte doma. Každý recept byl vyzkoušen a testován společností Smeg, od tradičních oblíbených až po nové kombinace chutí. Můžete si také vytvořit vlastní personalizovanou knihu receptů, která uloží vaše oblíbená jídla kompletní s přísadami, kroky přípravy a parametry vaření, takže trouba je již přednastavena pro vaření.

Aplikace SmegConnect vám umožňuje připojit se přes Facebook, pokud se chcete podělit o speciální recept nebo použít WhatsApp a e-mail ke sdílení vašeho nákupního seznamu, takže přátelé a rodina mohou vidět všechny ingredience použité ve vašem jídle.

S naším rušným životním stylem jsou tyto nástroje nezbytné a schopnost vzdáleně a přesně ovládat troubu vám usnadní život a umožní vám co nejlépe využít váš spotřebič.

Tyto nové trouby jsou k dispozici v následujících estetických provedeních: Dolce Stil Novo, Linea a Classic.