Logo Smeg

HAPPY BIRTHDAY, PEANUTS!

Smeg slaví spolu s populární komiksovou ikonou

11/11/2020

Nemůžeš říct jejich věk: Charlie Brown, Snoopy a jejich přátelé z Peanuts filosofují o životě už 70 let. Autenticky a expresivně obohacují kuchyň o retro ledničku Smeg: Snoopy v typické póze na střeše své psí boudy v doprovodu svého nejbližšího přítele Woodstocka. S touto omezenou sběratelskou sérií si italský výrobce domácích spotřebičů ctí populární komiksovou sérii Peanuts v den svých milníků.

70 let kultovního komiksu

2. října 1950 se Charlie Brown poprvé objevil na komiksových stránkách sedmi amerických novin. Brzy se k němu přidali jeho přátelé Lucy a Linus, jeho sestra Sally a samozřejmě každý oblíbený beagle, Snoopy, s jeho pomocníkem Woodstockem. V následujících měsících a letech se tvrdohlaví karikaturní hrdinové objevili až v 2400 titulech po celém světě a potěšili své fanoušky v televizi a v kině. O sedm desetiletí později je jedna věc jistá: příběhy Charlese M. Schulze zanechaly nesmazatelnou stopu v popkultuře a ve světě.

Limitovaná edice 70 kusů

K 70. narozeninám Peanuts Smeg představuje 70 ledniček - jednu pro každý rok komiksových hrdinů. Díky tomu jsou zařízení se Snoopy a Woodstock  skutečnými sběratelskými předměty. Jako důkaz pravosti má každá kopie bílé Smeg FAB10 stříbrný odznak s individuálním číslem. "Peanuts jsou u nás prostě kultovní."