Logo Smeg

Fab Blackboard

LEDNICE, která ukládá také i vaše zprávy

08/04/2016

Příchodem nejnovějšího přírustku v rodině FAB, zahajuje Smeg hravou výzvu pro domácí komunikaci:

Jsou typické zprávy pro členy rodiny jako “Potřebujeme více mléka” nebo “ Miluji tě” efektivnější když je pošlete přes WhatsApp anebo když jsou napsané přímo na dveřích lednice?

Smeg Vám snadno odpoví…. typicky Smeg  je schopen kombinovat techniku a estetiku. Díky zvláštním efektům barvy Blackboard-effect paint se stává povrch ledničky listem papíru, na který můžete psát a psát. Donekonečna. Stačí k tomu sada barevných kříd (je dodávána s ledničkou), guma na tabule nebo vlhký hadřík.  Rázem přestane lednička být jenom spotřebičem a stává se taky prostředkem domácí interakce bez digitálních komplikací.

Psaní na tabuli má i emocionální složky: návrat k tradicím, do prostředí starých domácích zvyků. Stěny a jiné předměty v našich domovech se speciálním nátěrem blackboard-effect paints dostávají dvojí rozměr. Velmi silným trendem v současném světě interiérového designu je přizpůsobování se zákazníkům a tak Smeg považuje za přidanou hodnotou své Blackboard lednice FAB28RDBB hravost a poezii vytvořenou komplexním cyklem manuálních operací s vysokou mírou "řemeslného podílu" na kterém firma vybudovala své tradice. Speciální lak, bez toxických nebo škodlivých látek, činí povrch nezničitelný, odolný proti poškrábání a odolný proti oděru, odolný vůči kontaktu s potravinami, potu a tekutinám.Chladnička nebude poškozována slunečním zářením nebo slaným mořským vzduchem, takže potěšení z volby takového speciálního designu bude trvat dlouhou dobu.

Stejně jako ostatní modely této řady je FAB28Blackboard v energetické třídě  A ++, s automatickým odmrazováním. Její singl dveře s rukojetí ve stylu 50. let skrývají 26L mrazák, stejně jako skleněné police, zásuvky na ovoce a zeleninu, a chromované držáky lahví.