Logo Smeg

"DIVINA CUCINA" LUXUSNÍCH ZNAČEK DOLCE & GABBANA A SMEG

30/09/2019

Na základě velkého úspěchu své společné edice malých spotřebičů nyní nabízejí také sporáky, digestoře a chladničky. Společná edice „Divina Cucina“, založená na epické božské komedii Dante, je ódou na italskou vlast - a oslavou starodávných tradic festivalů. Kromě sicilského kouzla je každé zařízení v dekorech vozů "Carretto" individuálně zdobeno - veselými vzory a motivy v jasně červené a oranžové.

Chladnička s tradiční výzdobou vozu "Carretto" Divina Cucina je ústředním symbolem sicilského dřevěného vozíku: připomínka doby, kdy cestovní prodejci nabízeli citrusové plody nebo bloky ledu na koňských vozících. Zářivě žluté okraje vyzařuje kolem základního motivu italské slunce. Výzdoba navíc vede diváka do rajské zahrady, kde kvetou citrony, pichlavé hrušky, granátová jablka, hrozny, pomeranče a mandarinky. Speciální model legendární ledničky FAB28 je technicky dokonale vybaven: kromě elektronicky řízeného víceproudého recirkulačního chlazení, zapuštěných vnitřních LED světelných pásů, prostoru s nastavitelnou vlhkostí, který je ideální pro ovoce a zeleninu, má chladnička také Life Plus 0 ° C - přihrádku na čerstvé potraviny pro zvláště citlivá jídla. S užitečným objemem 270 litrů nabízí také dostatek prostoru pro spoustu italských dobrot - aniž by to zatěžovalo účet za elektřinu. Zařízení, které patří do nejvyšší třídy účinnosti A +++, spotřebovává díky invertorovému kompresorovému motoru velmi málo energie.

Nadčasová kombinace: 90 cm varné centrum a odsávací digestoř zaujme také motivem tradičních vozů svou bohatě zdobenou hrou barev. Folklórní symboly, květy ve tvaru hvězdy a barevné kosočtverce lze ještě dnes objevit na Sicílii. Uprostřed se nápadně vynímá pichlavá hruška obklopená typickými vzory listů a květů, stejně jako celá výzdoba. Technické vybavení těchto zařízení je rozmanité a rozsáhlé. Plynový sporák, který je tak důležitý pro autentickou italskou kuchyni, má 5 hořáků. A v mimořádně široké multifunkční troubě se 115 litry využitelného objemu, 9 typů ohřevu a turbo nebo dvojitého horko vzdušného ventilátoru, pečete při teplotách 50 až 260 stupňů. Výsledné kuchyňské výpary nasává odsávač par s rychlostí proudění vzduchu až 820 m³ / h. Se třemi úrovněmi výkonu a intenzivní úrovní a třemi vícevrstvými filtry z nerezové oceli je obzvlášť silný a tichý.

 

Sicilskému požitku kuchyně, který oslavuje tak brilantně jih Itálie, samozřejmě nemůžou chybět odpovídající malé spotřebiče. Okouzlující pomocníci kuchyně designové řady "Sicílie je moje láska" dokonale doplňují velké spotřebiče. Nyní jsou tak populární, že se s nimi dokonce obchoduje jako se sběratelskými předměty. V současné době se edice malých spotřebičů Dolce & Gabbana a Smeg skládá z toustovače, rychlovarné konvice, odšťavňovače a mixéru a - zcela nového - kuchyňského robota, vše v rozkošně ušlechtilém designu Dolce & Gabbana.

Těšíme se na brzy dostupné espresso!