Logo Smeg
Dolce Stil Novo | Smeg CZ

Dolce Stil Novo

Nová Dolce Stil Novo řada Smeg domácích spotřebičů- debut Eurocucina 2016.

Dolce Stil Nově design- střet protikladů - tma se stává světlem, funkčnost splývá s estetikou. Dolce Stil Novo se stává ohniskem prostoru díky špičkovému designu a inovatívnimu stylu .

Dolce Stil Novo je extrémně strukturovaná škála sestávající z 60 a 45 cm trub, blast chiller ,multifunkčních zásuvek, plynových, indukčních a kombinovaných varných desek, odsavačů par, vinoték a kávovarů, co poskytuje různé možnosti jejich vzájemných kombinací.

Stylistickým rysem, který identifikuje nový design, je použití ušlechtilých materiálů, hra barvy a světla, které ještě umocňuje monochromatický povrch, posílený rafinovanými detaily, z mědi nebo nerezové oceli, které nastiňují horní a spodní hranu skla a jsou leit- motivem celé modelové řady.

Už jsme zvyklí, že nás řeč o designu svádí k asociací mezi technologií a minimalismem a je chápána jako chladná přísnost. Kolekce Dolce Stil Novo dává těmto termínům novou interpretaci: přináší koncept kultivovanosti a elegance, které jsou v první řadě registrované zrakem, velkou intuitivnost užívání díky jejich technologickým možnostem.

Smeg, jako vždy věrný tradici designu, v novém estetickém konceptu Dolce Stil Novo integruje pokročilé technologická řešení a jednoduché ovládání těchto domácích spotřebičů.

Zobrazit všechny Dolce Stil Novo spotřebiče >