Logo Smeg
Linea Design | Smeg CZ

Linea Design

Please only use this tool to share the page you are interested in. To ask a question or request information please use the relevant form on the contacts page.

Linea: esenciální a symetrická estetika optimalizující prostor

linea-smegLinea řada obsahuje obrovské množství produktů vyvinutých SMEG v designerském studiu a je charakterizována svým ergonomickým a vyváženým přístupem k návrhům spotřebičů. Elektrické, kompaktní, mikrovlnné a parní trouby, varné desky, kávovary, dřezy a digestoře všechny vynikají svým minimalistickým stylem a prostor optimalizujícím designem. Zvláštním prvkem jsou madla, průhledné kontrolní knoflíky nebo dotykové ovládací prvky. Pozoruhodné je i použití skla a to v elegantní  kombinaci s nerezovou ocelí, které je pro ohromující interpretaci nejnovějším trendům v designu.

Třeba rovněž upozornit na špičkový výkon a cutting-edge technologie spotřebičů. Příkladem jsou: maxi-kapacitní elektrické trouby, které umožňují úsporu energie až o 20% ve srovnání s energetickou třídou A; vysoce výkonný hořáky varných desek a extrémně všestranné a plně automatické kávovary, které vám nabídnou přípravu kvalitní kávy, cappuccina a teplých nápojů v pohodlí vašeho domova.


Zobrazit všechny Linea Design spotřebiče>